Dwa miejsca na podium dla GTT Diament Budex Gniezno w ,, Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzików" - Termy 2021r.

    W minioną sobotę 29 maja 2021r nasi młodzi triathloniści brali udział w ,, Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzików" w Poznaniu. W zawodach starowało blisko 600 zawodników z 36 klubów z całej Polski ( rocznik 2008 i młodsi).

   Klub GTT Diament Budex Gniezno reprezentowało 9 zawodników: Weronika Tomczak, Julia Trzosek, Daniela Skotarczak, Michalina Zamiara, Borys Wojtkowiak, Jakub Chudy, Nikodem Recki , Antoni Synoradzki, Borys Kuszak. Zawodnicy Diamentu zaliczyli świetne starty i pokazali się z jak najlepszej strony: Weronika Tomczak (2009r) na dystansie 200 m st. dowolnym wywalczyła 3 miejsce .Borys Wojtkowiak (2011r) na dystansie 100 m st. klasycznym wywalczył brązowy medal . Julia Trzosek (2011) otarła się o podium zajmując 4 miejsce na 100 m st. dowolnym.

   Pozostali młodzi zawodnicy , tym razem bez miejsc medalowych , również dobrze zaprezentowali się i co najważniejsze często poprawiali  swoje rekordy życiowe. W Poznaniu na Termach Maltańskich zawodnicy klubu GTT Diament Budex Gniezno podjęli rywalizację z ogólnopolską czołówką młodych pływaków i tym bardziej należą się wszystkim zawodnikom  wielkie gratulacje.