Udany start zawodników klubu GTT Diament Budex Gniezno w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży.

Dnia 4 grudnia 2021r dwunastoosobowa ekipa wraz z trenerkami wzięła udział w ,,Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży" w Poznaniu .

Do rywalizacji stanęło 29 klubów pływackich. W rankingu medalowym GTT Diament Budex uplasował się na 10 miejscu

zdobywając 10 medali tj: 3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe.

Weronika Tomczak zajęła 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zdobywając 5 medali tj.

3 miejsce na dystansie 50m st. grzbietowym 42.49

Maciej Tomczak w klasyfikacji generalnej otarł się o podium uzyskując 4 miejsce zdobywając dla naszego klubu 2 medale tj.

1 miejsce na 200m st. dowolnym z czasem 2:11.90

2 miejsce srebro na 100 m st. dowolnym z czasem 58.33

Michalina Barciszewska zdobyła:

2 miejsce na 100m st. grzbietowym z czasem 1:36.47

Jakub Budzyński wywalczył :

2 miejsce na 200 m st. dowolnym z czasem 2:40.66

Zawody na Malcie były dla naszych zawodników pierwszym sprawdzianem umiejętności pływackich i cieszy nas ogromnie fakt, że prawie wszyscy zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe. Gratulujemy wszystkim pływakom i życzymy kolejnych sukcesów.